ZNÍŽENÁ CENA!!!Neskolaudovaná stavba v Opatovskej Novej Vsi

Na Predaj
37,000 €
  • 2
    Izby

Nehnuteľnosť Prehľad

  • Cena37,000 €
  • Predávané Nie
  • Zmluva Predaj
  • Rozmery stavby10,95 x 9,75 m km
  • Plocha pozemku600 m2
  • Izby2

Nehnuteľnosť Opis

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj neskolaudovanú murovanú budovu výrobnej prevádzky pekárne, ktorá nebola ukončená v súlade s pôvodným zámerom a ktorá sa v súčasnej dobe používa ako dvojgaráž, ktorá sa dá po úpravách prerobiť na rodinný dom podľa vlastných predstáv. Stavba sa nachádza v tichej ulici obce, kde je plánovaná výstavba rodinných domov a pozemky už majú pripravené prípojky na IS – plyn, verejný vodovod a kanalizácia a elektrina. Pozemok je rovinatý a sa nachádza aj vlastná studňa. Strecha je sedlová a pokrytá ľahkou plechovou strešnou krytinou. Pozemok nie je oplotený.

Výmera pozemku: 600 m2

Zastavaná plocha: 10,95 x 9,75 m

Pri dispozičnej úprave je možné si z tejto stavby urobiť pekný 3-izbový dom, ktorý poskytne novému vlastníkovi pekné a pokojné bývanie.

Táto ponuka je vhodná pre záujemcov, ktorí si nevedia nájsť vhodný domček a túžia po bývaní v novom za dobrú cenu. Zároveň je vhodná ako investícia. Stavba je kúpou voľná.

Obec Opatovská Nová Ves sa nachádza cca 20 km od okresného mesta Veľký Krtíš a 3,5 km od hraničného prechodu do Maďarska. Obec má vybudovanú základnú infraštruktúru. V blízkosti sa nachádza množstvo príležitostí na relax – cyklistika, rybárčenie, hubárčenie. Ďalej sa v blízkosti sa nachádza obecný park, autobusová zastávka, obchod, ale aj materská škola.

Naša spoločnosť vám poskytne kompletné poradenstvo a servis súvisiaci s kúpou, ale aj predajom nami ponúkaných nehnuteľností, vrátane možnosti financovania, ktoré vám vypracuje na mieru náš odborný spolupracovník. Vyriešime za vás všetku povinnú agendu, prehlásenie energií, zabezpečíme znalca pre potreby úveru, kataster, právny servis a zbavíme vás tak stresu z nepredvídateľných situácií, ktoré môžu znepríjemniť človeku ilúziu o novom bývaní. Nechajte všetky starosti na nás a my ich vyriešime.

Nehnuteľnosť Vybavenie

Pôdorysy

Občianska vybavenosť

Supermarket

Poloha