Pozemok Nová Ves

Na Predaj
41,195 €

Nehnuteľnosť Prehľad

  • Cena41,195 €
  • Kontaktné meno Soňa Chamulová
  • Kontaktný telefón0911358389
  • Predávané Nie
  • Zmluva Predaj
  • Rozmery stavby23x46 km
  • Plocha pozemku1 m2

Nehnuteľnosť Opis

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v intraviláne obce Nová Ves (priamo v obci). Všetky IS sú dostupné pri pozemku. V súčasnej dobe je užívaný ako záhrada. Pozemok sa nachádza na rozhraní dvoch ulíc. Pozemok je vhodný na výstavbu 1 alebo aj 2 rodinných domov. Hranice pozemku sú vytýčené geodetom.

Celková výmera: 1.177 m2
Rozmer pozemku: 23×46 m

V obci je cca 450 obyvateľov. Od okresného mesta Veľký Krtíš je obec vzdialená 5 km. Obec má vybudované všetky IS – kanalizačná sieť pripojená na ČOV, vodovod, plyn, elektrina. V obci sa nachádza obecný úrad a malé potraviny. V katastri obci je viacero zahraničných firiem, ktoré poskytujú pracovné príležitosti pre širokú pracujúcu verejnosť. V blízkosti sa nachádza mnoho možností na relax, turistiku, rybárčenie, rekreačnú cyklistiku. Cca rybník 2 km, 34 km je vzdialená rozhľadňa Hrušov, 18 km Čabraď, 18 km Trúbiaci kameň, 9 km Modrý Kameň – múzeum hračiek a kalvária, 7 km Kamenná žena Príbelce.
V lete je dostupné kúpanie 5 km Biokúpalisko Veľký Krtíš, 15 km Aquatermal Dolná Strehová, 37 km kúpele Dudince, ale na okolí sú aj rôzne prírodné nádrže a rybníky, ale aj Ipeľ, kde je možný aj rybolov.

Poskytujeme kompletný servis súvisiaci s kúpou nami ponúkaných nehnuteľností, vrátane možnosti financovania, ktorý vám vypracuje na mieru náš odborný spolupracovník. Vyriešime za vás všetku povinnú agendu, zabezpečíme znalca pre potreby úveru, kataster, právny servis.

V prípade ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, dohodnite si prosím termín obhliadky

Cena: 35,- Eur za 1 m2

Nehnuteľnosť Vybavenie

Občianska vybavenosť

Autobusová stanica

Poloha